Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş., Petrol Ofisi A.Ş.'nin yetkili satıcısı olup aynı zamanda EPDK'ya kayıtlı finansal aracısıdır.

1 Aracınız Bile Olsa %3 İndirim Fırsatı

Ticket Car Edenred olarak sadece 1 aracınız bile olsa, satın alma taahhütü vermenize gerek kalmadan size %3 indirim tanımlıyoruz.
HEMEN SATIN ALIN

Evraksız, Zahmetsiz Online Kayıt

Sadece vergi kimlik numaranız ya da şahıs firmasıysanız TC kimlik numaranızla sipariş verebilir, evrak işleri ile uğraşmadan, kredi onayı beklemeden hızla satın alma yapabilirsiniz.
HEMEN SATIN ALIN

Yaygın İstasyon Ağı

bp’nin EPDK’ya kayıtlı finansal aracısı olarak size 680’i aşkın yaygın istasyon ağında hizmet veriyoruz.
HEMEN SATIN ALIN

Harcadıkça Yükle, Yükledikçe Harca

İlk siparişinizde en az 500 TL olmak üzere,daha sonrasınsa kullandıkça, dilediğiniz zaman ve ihtiyacınız kadar yükleme yapabilirsiniz.
HEMEN SATIN ALIN

Taahhütsüz, Tamamlamalı Ödeme

"Tamamlamalı Ödeme" ile herhangi bir satın alma taahhütü vermeden, yalnızca sizin ihtiyacınıza göre belirlediğiniz limitte, akaryakıt alımı yapıldıkça kredi kartınızdan otomatik olarak para çekilmesine izin verebilir, iş takibini de bize bırakırsınız.
HEMEN SATIN ALIN

Mobil Express Güvencesi

Üstelik otomatik ödemelerinizin Mobile Express güvencesiyle yapıldığını bilir, kendinizi güvende hissedersiniz. Biz hiç bir kredi kartı bilginizi kendi kayıtlarımızda tutmuyoruz.
HEMEN SATIN ALIN

Güvenli Kullanım

Plakaya tanımlı sistem ile sadece sizin kayıt ettirdiğiniz araçlar akaryakıt alabilir.
HEMEN SATIN ALIN

Yakıt Limitlendirme

Araçlarınıza günlük, haftalık, aylık olarak TL ya da litre bazında limitler belirleyebilir, tüm harcamalarınızı kontrol altına alır ve ortalama %15’e* varan tasarruf sağlayabilirsiniz.
HEMEN SATIN ALIN

Fatura Toplama Derdi Yok

Çalışanlarınız tek tek fatura toplamaz, muhasebeniz tek tek işlemez, tek fatura ile zamandan ve iş yükünden de tasarruf edersiniz.
HEMEN SATIN ALIN

Avans Verme, Masraf Yazma Yok

Çalışanlarınıza akaryakıt alımı için avans verme ya da sonrasında masraf yazma, ödeme, fiş, fatura işleme külfetinden kurtulursunuz.
HEMEN SATIN ALIN

Araçtan İnmeden, Temas Etmeden

Çalışanlarınız araçtan inmeden ödeme yapacağı için hem zamandan kazanır, hem de tüm işlemlerini temassız ve tamamen hijyenik şekilde gerçekleştirmiş olur.
HEMEN SATIN ALIN